Střelnice

Střelnice

V případě zájmu můžeme poskytnout prostory našich střelnic jako doplňkovou aktivitu k Vašemu ubytování. V Trutnově i ve Svobodě nad Úpou máme v provozu kryté pistolové střelnice. Svým charakterem se jedná o stále uzavřené a plně odcloněné střelnice tunelového typu. Střelnice primárně slouží žákům školy při výchově mimo vyučování. Střelnice jsou k dispozici pro jednotlivce i organizované skupiny z řad široké veřejnosti, tedy i zájemcům, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Jídelna

Jídelna

V případě zájmu nabízíme možnost celodenního stravování pro ubytované skupiny. V Trutnově i ve Svobodě nad Úpou jsou samostatné jídelny určené pro stravování. Jídelny mají skleničkami vybavený bar s lednicí a výčepním chladícím zařízením. Jídelny lze v kombinaci s kuchyní využít i k pořádání posezení nebo oslav. V obou budovách Vám jsou k dispozici automaty na kávu.

Tělocvična

Tělocvična

Pro ubytované sportovní oddíly nebo kluby nabízíme možnost využití naší tělocvičny s posilovnou. Tělocvična je vhodná pro míčové hry typu kopaná, florbal, košíková, volejbal nebo stolní tenis. Tělocvičnu lze využít i pro gymnastická cvičení typu prostných, přeskoku a k dispozici jsou kruhy, bradla nebo hrazda. Z atletických disciplín je možné provozovat skok do výšky. Posilovnu máme vybavenou lavicí na bench-press a posilovací věží, na které může v jednom okamžiku cvičit současně až 9 osob.

Aula

Aula

Česká lesnická akademie Trutnov Vám nabízí možnost využití auly pro zajištění vzdělávacího procesu. Aula se nachází v Trutnově, a to přímo v budově místa ubytování. Aula má kapacitu 150 míst na sezení a je vybavena potřebným technickým zázemím pro vedení přednášek nebo seminářů. Prostory auly jsou využívány školou především k různým slavnostním aktům.

Centrum odborného vzdělávání

Centrum odborného vzdělávání

Česká lesnická akademie Trutnov Vám nabízí možnost využití Centra odborného vzdělávání pro zajištění vzdělávacího procesu. Centrum odborného vzdělávání se nachází nedaleko místa ubytování, a to v části města Trutnov zvané Horní Staré Město. Centrum odborného vzdělávání je vybaveno odbornými učebnami, přednáškovým sálem a potřebným technickým zázemím.

Město Trutnov

Město Trutnov

Město Trutnov Vám může nabídnout velmi dobré sportovní zázemí. V okruhu do jednoho kilometru najdete například plavecký bazén, hokejový stadión, fotbalové hřiště s umělou trávou nebo atletický stadión a tenisové kurty. Napříč celým městem Trutnov podél řeky Úpy vede asi 6 km dlouhá vyasfaltovaná cyklostezka, kterou lze využít pro cyklistiku nebo in-line brusle.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.