Střelnice

V případě zájmu můžeme poskytnout prostory našich střelnic jako doplňkovou aktivitu k Vašemu ubytování. V Trutnově i ve Svobodě nad Úpou máme v provozu kryté pistolové střelnice. Svým charakterem se jedná o stále uzavřené a plně odcloněné střelnice tunelového typu. Střelnice primárně slouží žákům školy při výchově mimo vyučování. Střelnice jsou k dispozici pro jednotlivce i organizované skupiny z řad široké veřejnosti, tedy i zájemcům, kteří nevlastní zbrojní průkaz.

Jídelna

V případě zájmu nabízíme možnost celodenního stravování pro ubytované skupiny. V Trutnově i ve Svobodě nad Úpou jsou samostatné jídelny určené pro stravování. Jídelny mají skleničkami vybavený bar s lednicí a výčepním chladícím zařízením. Jídelny lze v kombinaci s kuchyní využít i k pořádání posezení nebo oslav. V obou budovách Vám jsou k dispozici automaty na kávu.

Tělocvična

Pro ubytované sportovní oddíly nebo kluby nabízíme možnost využití naší tělocvičny s posilovnou. Tělocvična je vhodná pro míčové hry typu kopaná, florbal, košíková, volejbal nebo stolní tenis. Tělocvičnu lze využít i pro gymnastická cvičení typu prostných, přeskoku a k dispozici jsou kruhy, bradla nebo hrazda. Z atletických disciplín je možné provozovat skok do výšky. Posilovnu máme vybavenou lavicí na bench-press a posilovací věží, na které může v jednom okamžiku cvičit současně až 9 osob.

Aula

Česká lesnická akademie Trutnov Vám nabízí možnost využití auly pro zajištění vzdělávacího procesu. Aula se nachází v Trutnově, a to přímo v budově místa ubytování. Aula má kapacitu 150 míst na sezení a je vybavena potřebným technickým zázemím pro vedení přednášek nebo seminářů. Prostory auly jsou využívány školou především k různým slavnostním aktům.

Centrum odborného vzdělávání

Česká lesnická akademie Trutnov Vám nabízí možnost využití Centra odborného vzdělávání pro zajištění vzdělávacího procesu. Centrum odborného vzdělávání se nachází nedaleko místa ubytování, a to v části města Trutnov zvané Horní Staré Město. Centrum odborného vzdělávání je vybaveno odbornými učebnami, přednáškovým sálem a potřebným technickým zázemím.

Město Trutnov

Město Trutnov Vám může nabídnout velmi dobré sportovní zázemí. V okruhu do jednoho kilometru najdete například plavecký bazén, hokejový stadión, fotbalové hřiště s umělou trávou nebo atletický stadión a tenisové kurty. Napříč celým městem Trutnov podél řeky Úpy vede asi 6 km dlouhá vyasfaltovaná cyklostezka, kterou lze využít pro cyklistiku nebo in-line brusle.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.